Premier Select League: következnek a döntők!

2024. már. 19.

facebook megosztás

A 2023/24-es szezonban elindult a Premier Select League, ahol 4 korosztályban 5 ország 24 select csapata versenyez.

A honlapon megtaláljátok az összes játékos statisztikáját és képét, és természetesen minden mérkőzés eredményét.

Minden torna legjobb négy csapata találkozik a döntőben, a csehországi Moutnice u Brna-ban, március 19-23. között.

A döntő tornára az alapszakasz első helyezettje 9 pontot, a második 6 pontot, a harmadik 3 pontot, a negyedik pedig 0 pontot visz magával.
Csak olyan játékos játszhat a döntőben, aki minimum 2 tornán résztvett a szezonban.

3.Young Hockey (SVK)

Ami már most biztos, hogy  az alapszakasz soránvégig minőségi meccsekkel fejlődhettek a játékosaink, kiváló helyszíneken, a szlovákiai Pezinokban, a csehországi Moutnice u Brnaban és az Érdi jégpályán, nagyszerű csapatok, remek játékosai ellen. Mi már alig várjuk a döntőt – amiről természetesen beszámolunk majd!